5 грудня 2022 року відбулося нагородження учасників конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування – 2022». Ректор Львівського НУП Володимир Васильович Снітинський привітав молодих людей, які займаються студентською науковою роботою, відзначивши, що не кожен має можливість займатися науковим пошуком, але той, хто пов’язує себе з наукою, вже ніколи не залишить цієї захоплюючої й цікавої справи, яка у майбутньому обов’язково принесе свої результати.
За підсумками II туру конкурсу нагороджено:
Дипломом I ступеня
- Ірину Бригас, студентку групи Еко-61 факультету агротехнологій та екології;
Дипломами II ступеня
- Ярину Зюзіну, студентку групи Зв-51 факультету землевпорядкування та туризму;
- Марту Гілецьку, студентку групи Пр-22сп факультету управління, економіки та права;
Дипломами III ступеня
- Софію Вовк, студентку групи Тур-21 факультету землевпорядкування та туризму;
- Сергія Федишина, студента групи Аг-42 факультету агротехнологій та екології;
- Ольгу Гуляк, студентку групи Аг-41 факультету агротехнологій та екології.

Грамотами
- Софію Владику, студентку групи Арх-41 факультету будівництва та архітектури;
- Романа Цонинця, студента групи Маш-41 факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій.
За якісну підготовку студентів до конкурсу висловлено подяку їхнім науковим керівникам:
- к.б.н., в.о. доцента кафедри екології Марті Ярославівні Онисковець;
- к.е.н., доценту кафедри землеустрою Наталії Євгенівні Стойко;
- к.ю.н., в.о. доцента кафедри права Ользі Андріївні Туркот;
- к.е.н., доценту кафедри туризму Світлані Ярославівні Бугіль;
- д.вет.н., професору кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталії Зіновіївні Огородник;
- к.с.-г.н., в.о. доцента кафедри технологій у рослинництві Марії Львівні Тирусь;
- к.філол.н., в.о. доцента кафедри гуманітарної освіти Анжелі Михайлівні Кузі;
- к.т.н., в.о. доцента кафедри машинобудування Ігорю Геннадійовичу Стукальцю;
- д.е.н., професору кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Юрію Едвардовичу Губені;
- ст. викладачу кафедри архітектури Андрію Миколайовичу Барановичу;
- д.е.н., професору кафедри обліку та оподаткування Людмилі Богданівні Гнатишин.
Щиро вітаємо кращих студентів-науковців Львівського національного університету природокористування та бажаємо молодим вченим нових звершень на шляху їхнього професійного зростання, міцного здоров’я, творчих успіхів та перемоги України у війні за свою незалежність!