З сумом повідомляємо, що 25 січня в боях під Бахмутом загинув студент IV курсу факультету агротехнологій та екології, Майстер спорту України з легкоатлетичного десятиборства, призер України з семиборства та багатоборства, кандидат до складу збірної команди України Володимир Миколайович Андрощук.
Ректорат, професорсько-викладацький склад, працівники та студенти ЛНУП висловлюють співчуття родичам і друзям загиблого.
Відповідно до розпорядження в.о. ректора ЛНУП Володимира Снітинського 31 січня 2023 року оголошено днем жалоби у Львівському національному університеті природокористування.
У цей день обмежено проведення розважально-просвітницьких заходів, натомість буде проведено виховні години, присвячені світлій пам’яті загиблого Героя Володимира Андрощука.
Вічна пам’ять і слава захиснику України!