13 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання біля с. Ямполівка у Донецькій області загинув славний захисник України, випускник 1998 року факультету механізації сільського господарства Львівського національного університету природокористування (раніше Львівського сільськогосподарського інституту) Олег Юрійович Войтюк, уродженець села Боратин Радивилівського (тепер Дубенського) району Рівненської області, батько двох дітей.
Схиляємо голови у жалобі за загиблим воїном, який самовіддано боронив Україну від російських окупантів, і просимо усіх долучитись до церемонії прощання, щоб вшанувати світлу пам’ять захисника.
Чин парастасу відбудеться у вівторок, 21 лютого, в Гарнізонному храмі Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11).
Висловлюємо співчуття рідним і близьким загиблого воїна. Царство небесне Герою!