9 березня 2023 р. був підписаний меморандум про співпрацю між Львівським національним університетом природокористування та Рава-Руською міською радою (об’єднаною територіальною громадою).
Ректор університету академік НААНУ Володимир Снітинський та міський голова громади Іван Івануса обговорили умови співпраці, згідно з якими протягом наступних років розвиватимуть взаємовигідне та довгострокове співробітництво, спрямоване на досягнення своїх статутних цілей.
Основними напрямками такої співпраці можуть бути:
- Наукові дослідження:
Університет може проводити дослідження в різних сферах, які можуть бути корисними для громади. Міська рада може сприяти в реалізації таких досліджень, надаючи необхідну інформацію та доступ до даних та ресурсів.
- Розвиток інновацій:
Університет може створювати нові технології та інноваційні рішення, які можуть бути використані для вирішення проблем міста. Міська рада може сприяти впровадженню таких рішень у місті.
- Економічний розвиток:
Університет може сприяти економічному розвитку міста, залучаючи студентів та фахівців для виконання проєктів в місцевих компаніях. Міська рада може сприяти такій співпраці, надаючи допомогу в залученні інвестицій та розвитку місцевих підприємств.
- Профорієнтація:
В рамках даного меморандуму на кафедрі менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого було розпочато реалізацію освітнього проєкту з розвитку управлінських навичок для підлітків «Junior manager».