11 березня 2021 року Львівський національний аграрний університет організував зустріч за круглим столом з Яворівським національним природним парком, який є стейкхолдером та партнером університету в рамках проєкту «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості» (UniClaD). Під час зустрічі, у якій взяло участь 17 осіб, Ольга Іщенко, менеджер проєкту (ЛНАУ), представила модель експертного центру: розташування, кімнати, робочу групу, персонал та завдання. Учасники створили робочу групу проєкту. До її складу входять 7 осіб (2 представники кафедри екології, один представник кафедри туризму, 3 представники ЯНПП та контактна особа з ЛНАУ). Багато уваги було приділено обговоренню пунктів угоди між ЛНАУ та ЯНПП, яку представив Петро Хірівський (академічний керівник проєкту, ЛНАУ). Обидві сторони домовились та підписали угоду, а також призначили керівника центру (Богдан Кректун, доцент кафедри екології). Михайло Біляк, директор ЯНПП, та Петро Хірівський запропонували загальні теми дослідження в рамках проєкту та план роботи (пілотний дослідницький проєкт, теми для магістерських робіт, залучення інших зацікавлених сторін до участі в проєкті).