1 квітня 2021 року у Львівському національному аграрному університеті проведено круглий стіл на тему «Визначення психологічних наслідків впливу пандемії Covid-19 на учасників освітнього процесу», в якому взяли участь наставники академічних груп університету та коледжів ЛНАУ.
Психолог університету Мирослава Ходакова розкрила питання складнощів, з якими стикаються учасники освітнього процесу, ознайомила усіх присутніх з основними психологічними проблемами, які викликані пандемією Covid-19, а також роз'яснила основні завдання, форми та технології роботи практичного психолога в освітньому просторі.
Учасники круглого столу поділились власним досвідом труднощів дистанційного навчання та обговорили шляхи їх подолання.
На завершення психолог підсумувала інформацію щодо нових підходів до визначення та розв'язання найбільш поширених питань і труднощів в освітньому процесі, які пов'язані з пандемією коронавірусу, та спонукала на подальшу співпрацю.