7 березня 2023 року на факультеті механіки, енергетики та інформаційних технологій ЛНУП пройшла виховна година, яку провів капелан університету о. Іван Венгрин. Тема виховної години була «Чи знаєте ви, що таке піст?».
Здобувачам вищої освіти розповіли про виникнення посту та його значення в житті людей.
«Піст такий давній, як саме людство. Він приписаний ще в раю. Адам дістав цю першу заповідь: «3 дерева ж пізнання добра і зла не їстимеш» (Бут. 2:17). Піст має бути протягом життя, а не лише в визначений період, це не спалювання калорій! Це – спалювання гордині, самолюбства, гріхів, заздрості, ненависті, лукавства!» – пояснив отець Іван.
Отже, значення посту полягає в утриманні від того, що викликає в людини найбільшу залежність.