1 жовтня 2022 року Львівський національний університет природокористування підписав Грантову Угоду № – 101084975 – Revitalization з Європейським Союзом в рамках програми ЄС Еразмус+.
Для реалізації проєкту «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» № 101084975 – Revitalization – ERASMUS-JMO-2022-НЕІ-ТСН-RSСН створено робочу групу:

Романа Василівна Кюнцлі – д. мист., доцент, в.о.проф. кафедри архітектури

Андрій Володимирович Степанюк – завідувач кафедри архітектури, к. арх., доцент, член-кореспондент УАА
Олександра Іванівна Колодрубська – к. арх., доцент, доцент кафедри архітектури
Андрій Васильович Мазурак – декан факультету будівництва та архітектури, к.т.н., доцент, в.о. професора кафедри технології та організації будівництва
Юрій Євгенович Фамуляк – завідувач кафедри технології та організації будівництва, к.т.н., доцент
Ярослав Євгенович Фамуляк – в. о. доцента кафедри будівельних конструкцій

Ірина Василівна Бесага – аспірантка кафедри загальноправових дисциплін Інституту права ЛьвДУВС

 

Продовжуємо роботу над виконанням гранту. 8 грудня в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» робоча група спеціалістів факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування виїхала на архітектурні обміри у с. Заклад.
На території доброчинного закладу для сиріт і убогих людей, який заснував граф Скарбек, знаходиться житловий будинок, що належав до даного комплексу.

1 грудня в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» робоча група спеціалістів факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування виїхала на архітектурні обміри у місто Миколаїв. Увагу спеціалістів привернула пам’ятка архітектури ХІХ століття, яку Станіслав Скарбек збудував для коханої жінки – Анни. Будинок збудований за проєктом архітектора Й. Зальцмана. Довший час будинок винаймала родина української письменниці Уляни Кравченко. Сьогодні тут розташоване управління державного казначейства.

29 листопада в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» робоча група спеціалістів факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування виїхала на архітектурні обміри у місто Сокаль.
Сокальська синагога – одна з найдавніших синагог Галичини, була побудована у XVII столітті. Під час Другої світової війни була зруйнована і перестала працювати, у радянські часи її використовували під різноманітні склади. Зараз вона перебуває в аварійному стані, але все ще збереглись усі стіни і навіть частково внутрішній та зовнішній декор.
Робочою групою зафіксовано сучасний стан пам’ятки, зроблено архітектурні обміри.


28 листопада в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» дві робочі групи спеціалістів факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування виїхали на архітектурні обміри.
Першою робочою групою здійснено обміри приміщень палацу Жевуських-Лянцкоронських у смт Старий Розділ та обміри парку «Санаторій Розділ», що є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні.
Друга робоча група здійснила обміри парку XVIII ст., що прилягає до палацу Фредрів-Шептицьких (с. Вишня, Рудківська міська об’єднана територіальна громада). Парк є пам’яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення в Україні.

16 листопада в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Застосування принципів адаптивної архітектури у ревіталізації покинутих пам’яток архітектури спільної східноєвропейської спадщини» групою спеціалістів факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування здійснено архітектурні обміри палацу Жевуських-Лянцкоронських у смт Старий Розділ.