Українське студентство – рушійна сила нашого суспільства. Студентська молодь ЛНУП завжди займала та займає нині активну громадянську позицію, бо формується в колективі, де віддавна гартувався дух нації, адже тут навчався провідник українських національно-визвольних змагань XX століття Степан Бандера.
Саме студенти були першими під час Помаранчевої революції та Революції гідності, які утвердили євроатлантичний вектор нашої держави. Сьогодні чимало студентів поєднують добросовісне навчання з волонтерством. Багато хто зі студентської лави перейшов у лави ЗСУ і зі зброєю в руках відстоює незалежність України. Тому нині наші вітання линуть передусім тим, хто тримає над нами небо: хай береже Вас Бог і повертає в університет із Перемогою!

Саме навчання в час війни набуває великого сенсу. Усі ті знання, які Ви, дорогі друзі, здобуваєте в університеті, вже наближають нашу Перемогу, бо освічена нація завжди обиратиме гідність, незалежність та свободу. А отримані Вами вміння, переконаний, стануть важливим чинником післявоєнної відбудови та розвитку нашої держави.
Українська молоде! Дорогі наші студенти! З нагоди свята щиро бажаю, щоби Ваші серця були сповнені любов’ю, радістю і добром, що робитиме Вас ще стійкішими у цей час випробувань. Успіхів Вам у навчанні, науковій діяльності, волонтерстві, спорті, мистецтві; сили і наснаги, щоб здійснити все задумане й омріяне та бути активними творцями європейської вільної і незалежної, високотехнологічної та правової Української держави!

Ректор ЛНУП
академік НААНУ