11 червня 2024 р. на факультеті агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування відбувся звіт голови цехкому факультету к.с.-г.н., доцента Наталії Лопотич. Представлено аналіз роботи цехкому факультету агротехнологій та екології за 2023–2024 н.р. Було підведено підсумки роботи за рік, а також озвучено перспективні плани щодо розвитку на наступний навчальний рік. Слід відзначити, що цехком факультету працював протягом року в позитивному, стійкому морально-психологічному кліматі. В колективі не виникало конфліктних ситуацій, панувало порозуміння та тісна співпраця між адміністрацією закладу та профспілковим комітетом.

Діяльність цехкому спрямовувалась на розвиток університету, задоволення основних потреб працівників та студентів, а також на вирішення соціальних питань. Всі науково-педагогічні працівники та допоміжний персонал факультету агротехнологій та екології є активними учасниками не лише навчальної, наукової, спортивно-масової, але й профспілкової роботи. Сьогодні Україна переживає складний, тривожний час, коли всі ми повинні бути сильними, згуртованими та єдиними, разом допомагати нашим Збройним Силам України. Цехком факультету агротехнологій та екології також активно надає допомогу дитячим будинкам, домівці врятованих тварин, будинкам літніх людей та дітям в сиротинцях. Колектив факультету агротехнологій та екології є чудовим прикладом для наслідування. Працюємо на результат. Йдемо вперед. Віримо в Перемогу.