13 червня 2024 р. у Миколаївському національному аграрному університеті відбувся II етап Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство».
Рішенням конкурсної комісії на основі результатів рецензування 354 проєктів з українських та закордонних закладів вищої освіти були визначені фіналісти (25% від загальної кількості учасників відповідно до рейтингу), які запрошені до участі у другому турі II етапу конкурсу.
Студентка групи Аг-23 факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Мар’яна Якимів спільно зі студенткою першого курсу аграрного факультету рівня «Магістр» Міжнародної академії прикладних наук в Ломжі (Польща) Ксенією Іванець нагороджені дипломом III ступеня. Роботу виконано на кафедрі генетики, селекції та захисту рослин під керівництвом кандидата с.-г. наук, в.о. доцента Г.М. Корпіти.
Вітаємо переможців та бажаємо здобуття нових вершин у науковій діяльності!