6 червня 2024 р. на факультеті будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування було проведено зустріч зі стейкхолдерами факультету – ремонтно-будівельною компанією «Kapitel», яка працює на ринку будівельних послуг у Львові та Івано-Франківську. Зокрема, представники компанії зустрілися зі студентами перших-третіх курсів спеціальностей «Будівництво та цивільна інженерія», «Архітектура та містобудування», а також «Дизайн» і розповіли, наскільки важливо зараз здобувачам вищої освіти максимально якісно здобувати навички професії будівельного напряму, оскільки це має надзвичайний попит на сучасному ринку праці. Студенти зацікавлено слухали про напрями діяльності фірми, яка вже 15 років успішно просувається на ринку, переглянули найцікавіші проєкти, здійснені компанією, а найактивніших невдовзі чекає екскурсія на один з об’єктів «Капітелі».