11 грудня 2023 року в Актовій залі Львівського національного університету природокористування відбулася зустріч в.о. ректора Василя Івановича Лопушняка зі студентством.
На зустрічі були присутні голова Студентської самоврядної організації «Основа» Ернест Яроцький, а також в.о. голови Профспілкової організації студентів та аспірантів ЛНУП Софія Вовк.
Захід розпочався із вітального слова в.о. ректора Василя Лопушняка. Він поділився власним досвідом роботи в університеті, розповів про необхідні та актуальні навички сучасного студента, змотивував до активної роботи.
Оскільки зустріч проходила у форматі діалогу, присутні могли поставити запитання, що їх цікавили. Студенти активно долучилися до цієї ініціативи. В.о. ректора Василь Лопушняк відповів на запитання щодо власного бачення розвитку університету, уточнив важливість міжнародної співпраці, закликав студентів до безперервного розвитку.