12 грудня 2023 року в.о. ректора університету Василь Іванович Лопушняк провів робочу зустріч з директорами відокремлених структурних підрозділів. На нараді були присутні:
- Дмитро Юрійович Боднарчук, директор Відокремленого структурного підрозділу «Тлумацький фаховий коледж ЛНУП»;
- Наталія Ністорівна Сорочан, директор Відокремленого структурного підрозділу «Чернівецький фаховий коледж ЛНУП»;
- Петро Йосифович Вислободський, в.о. директора Відокремленого структурного підрозділу «Золочівський фаховий коледж ЛНУП»;
- Іван Станіславович Пазюк, в.о. директора Відокремленого структурного підрозділу «Вишнянський фаховий коледж ЛНУП»;
- Олег Миколайович Жельчик, в.о. директора відокремленого структурного підрозділу «Горохівський фаховий коледж ЛНУП»;
- Ярослав Йосипович Панюра, директор Відокремленого структурного підрозділу «Львівський фаховий коледж ЛНУП»;
- Ігор Ярославович Рінило, в.о. директора Відокремленого структурного підрозділу «Стрийський фаховий коледж ЛНУП»;
- Богдан Андрійович Костюк, директор Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж ЛНУП».

Під час зустрічі було обговорено низку питань стосовно подальшого функціонування університетського комплексу.
Директори поінформували про поточний стан освітнього процесу у коледжах, про підготовку до другого семестру 2023–2024 н.р., доповіли про поточну роботу коледжів, про проведення зимової заліково-екзаменаційної сесії 2023–2024 н.р., про графік роботи у період зимових канікул.
В.о. ректора Василь Лопушняк запропонував обговорити проблемні питання підготовки освітніх програм на методичній раді університету. Окреслив основні напрями співпраці відокремлених структурних підрозділів та університету у сферах методичного забезпечення, вдосконалення освітнього процесу, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.