11 жовтня 2024 року у Львівському національному університеті природокористування відбулася передача військового обладнання представнику підрозділу Сил спеціальних операцій ЗСУ. Монокуляр нічного бачення мужньому захиснику від імені колективу ЛНУП вручили в.о. ректора професор Василь Лопушняк та голова Первинної профспілкової організації університету Роман Шмиг. Колективом університету було зібрано 172 тисячі гривень з метою благодійної допомоги мужнім захисникам України, серед яких багато синів наших працівників.
Щира подяка усім, хто доклався своїми донатами до придбання такого важливого пристрою, який стане на допомогу нашим військовим.
Ми дякуємо ЗСУ та Силам оборони України за можливість жити, працювати, навчатися. «В єдності наша сила», «Малими кроками до великих цілей» – ці слова, написані військовими на прапорі підрозділу Сил спеціальних операцій ЗСУ, стали подякою для академічної спільноти ЛНУП.
Слава мужнім захисникам України! Слава Україні! Героям слава!