1 жовтня 2024 р. на факультеті будівництва та архітектури відбулася зустріч викладачів і здобувачів вищої освіти із представниками компанії Hilti-Україна – стейкхолдерами спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» Львівського національного університету природокористування. Компанія Hilti, заснована в Ліхтенштейні, розробляє передові технології, програмне забезпечення та послуги, які забезпечують професійну будівельну галузь. Це один із провідних світових виробників будівельної галузі, і метою їхньої діяльності є зробити будівельні роботи продуктивнішими, безпечнішими та екологічнішими.
Представники фірми, зокрема інженер з розрахунків та режимів Іван Ковалик і торгово-технічний консультант Остап Іванців, продемонстрували аудиторії продукцію, яку пропонує їхня фірма на українському будівельному ринку. Зокрема, було продемонстровано обладнання, яке використовують для будівництва, ремонтів та реконструкції будівель і споруд, механічні та хімічні системи кріплення. Студенти побачили, як працюють певні механізми на практиці, і отримали для себе чимало корисної інформації.