2-4 жовтня 2024 року на кафедрі архітектури Львівського національного університету природокористування відбулася знакова подія – ювілейна виставка живопису члена Національної спілки художників України, викладача кафедри Бориса Яворського.
Виставку відвідали студенти університету, адміністрація та запрошені гості, які мали нагоду насолодитися чудовими зразками авторського живопису та графіки. З привітальним словом виступив в.о. ректора ЛНУП Василь Лопушняк.
У трагічні для України часи починаєш інакше дивитися на пастельні етюди із зображенням мирного життя українського селянина, на опалі яблука і стару лемківську церкву. Ні, не ностальгію викликають вони, а обурення за відібраними радістю і спокоєм.
І козацтво стривожене знову у строю, і жінка-воїн оголила шаблю…