3 жовтня 2024 року в рамках XXV Міжнародного студентського наукового форуму «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК» у змішаному форматі відбулася конференція «Духовне виховання молоді та культурне відродження села». Студентство досить активно долучилося до обговорення важливих гуманітарних тем української сучасності, з-поміж яких були вплив російсько-української війни на різні сфери суспільного життя (культуру, політику, волонтерський рух, мовне законодавство, духовне виховання молоді), українські персоналії в історії, літературі, педагогіці, вплив української еміграції на духовний розвиток української молоді, фізичне виховання як чинник гармонійного розвитку, аспекти морально-патріотичного виховання української молоді, студентський сленг.
Серед учасників наукового заходу були як представники усіх факультетів Львівського національного університету природокористування, так і студенти інших навчальних закладів, зокрема Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Горохівського, Івано-Франківського та Золочівського коледжів ЛНУП.
Дякуємо нашим доповідачам за успішні виступи і бажаємо подальшого розвитку їхніх наукових пошуків!