3 червня 2024 р. відбулось засідання ректорату Львівського національного університету природокористування.
Членами ректорату було опрацьовано основні питання: про підготовку освітніх програм, навчальних планів та робочих навчальних планів 2024–2025 н.р.; про ліквідацію академічної заборгованості студентами ОС «Бакалавр» і «Магістр» за результатами заліково-екзаменаційної сесії; про завершення підготовки звіту ЛНУП за результатами НДР упродовж 2019–2023 рр.; про проведення 5-6 червня 2024 р. першого етапу конкурсу «Кращий студент-науковець ЛНУП 2024»; про запрошення до приєднання ЛНУП до Міжнародної асоціації акредитованих бізнес-шкіл; про відкриття роботи докторантури ЛНУП у 2024 р.; про стан підготовки необхідної документації щодо відновлення землевпорядного корпусу; про ремонтні роботи у спортивному залі з важкої атлетики та студентських гуртожитках університету; про проведення літературно-мистецького вернісажу 06.06.2024; про підготовку до урочистої академії з нагоди випуску студентів ОС «Бакалавр»; про підготовку питань на Вчену раду університету, яка відбудеться у червні 2024 року.

За результатами обговорення в.о. ректора Василь Лопушняк дав ряд доручень:
- Обговорити стан готовності освітніх програм, навчальних планів та робочих навчальних планів 2024–2025 н.р. на зустрічах із відповідальними особами за розробку НП і НРП (03.06.2024) і гарантами ОП (04.06.2024).
- Провести ліквідацію академічної заборгованості заліково-екзаменаційної сесії студентами ОС «Бакалавр» і «Магістр» відповідно до графіків, затверджених у деканатах.
- Забезпечити контроль за проходженням навчальних практик студентами ОС «Бакалавр» деканатами факультетів.
- Завершити підготовку силабусів освітніх компонент, які увійшли в освітні програми, навчальних планів та робочих навчальних планів 2024–2025 н.р. до 05.06.2024.
- Продовжити профорієнтаційну роботу, акцентуючи увагу на зустрічах із випускниками коледжів.