1 березня відбулася робоча нарада учасників міжнародного грантового проєкту ЄС Еразмус+ «Інноваційні магістерські курси на підтримку покращення енергетичного та вуглецевого сліду будівельного фонду України (UKRENERGY)» № 101082898 – UKRENERGY – ERASMUS-EDU-2022-CBHE (грантова угода № 101082898 – UKRENERGY)», де затвердили зміст навчального посібника для вибіркових навчальних дисциплін для студентів освітнього ступеня «Магістр» зі спеціальностей 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та 192 «Будівництво та цивільна інженерія», окреслили наступні кроки та завдання стосовно реалізації проєкту.
Львівський національний університет природокористування є реципієнтом (співвиконавцем) проєкту. Виконавцем проєкту (грантоотримувачем / координатором) є Генуезький університет (UNIGE, Italy). Бенефіціаром проєкту є Міністерство освіти і науки України.