18 квітня 2024 року на факультеті агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування відбулося засідання робочих груп з підготовки відомостей про самооцінювання ОПП «Агрономія» та ОПП «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти. Заступник декана факультету з навчально-методичної роботи Галина Косилович ознайомила членів робочої групи з етапами та вимогами процедури проходження акредитації відповідних освітніх програм у 2024–2025 н.р. Гарант ОПП «Агрономія» Іван Шувар та гарант ОПП «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» Іванна Рожко доповіли про стан готовності освітніх програм до процесу акредитації та забезпечення освітнього процесу на відповідність кадровим вимогам. Робочими групами визначені заходи, необхідні для забезпечення ефективного процесу акредитації, та погоджено відповідальних осіб за підготовку проєкту Відомостей про самооцінювання відповідних освітніх програм.