Керівник навчальної практики з будівельного матеріалознавства, к.т.н., в.о. доцента Софія Петрівна Бурченя організувала для студентів групи Буд-11 поїздку на виробниче підприємство «Екобетон» у с. Мурованому, яке займається виготовленням бетону.

Заступник директора Богдан Володимирович Маслюк провів цікаву екскурсію, під час якої студенти дізналися про технологічний процес виготовлення бетонів, зокрема те, як здійснюється подача основних компонентів, необхідних для приготування різної марки бетонів, як здійснюється заміс цих компонентів, як виходить готовий бетон та подається безпосередньо у бетонозмішувач. Також студенти побачили навіси-склади, на яких зберігаються пісок та щебінь різних фракцій, як зберігаються пластифікатори, які додаються в бетони. Студенти задавали багато питань, на які отримали ґрунтовні відповіді.

Екскурсія вийшла дуже пізнавальною і суттєво збагатила багаж знань майбутніх фахівців про сучасні будівельні матеріали.