13 вересня 2023 року студенти групи Буд-11 разом із наставником, доцентом кафедри вищої математики Мар’яною Богач відвідали музей Степана Бандери у Львівському національному університеті природокористування і дізналися про життя та героїчний чин великого українця, який навчався у стінах нашого закладу. Дякуємо директору музею Яні Борщ за цікаву та змістовну екскурсію. Разом виховаємо нове покоління в дусі національного патріотизму!

 

27 квітня 2023 р. студентка факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування Юстина Сухорука (Буд-11) взяла участь у X Всеукраїнській науково-практичній конференції курсантів та студентів «Математика, що нас оточує: минуле, сучасне, майбутнє» у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності.

Робота конференції провадилась у межах п’яти секцій. Учасники заходу презентували дослідження з історії математики та ділились досвідом застосування апарату математики в різних галузях як технічних, так і гуманітарних наук.

Студентка ЛНУП під керівництвом доцента кафедри вищої математики Лариси Ярославівни Шпак представила цікаву і змістовну доповідь на тему «Анімаційне моделювання кривих та поверхонь у пакеті Maple».

  

 

29 березня 2023 року відбулося підсумкове засідання студентського наукового гуртка з математичного моделювання кафедри вищої математики факультету будівництва та архітектури ЛНУП (керівник – доцент Лариса Шпак). Активну участь у роботі гуртка беруть студенти факультетів будівництва та архітектури, механіки, енергетики та інформаційних технологій, а також факультету управління, економіки та права.

Заслухавши всіх гуртківців, викладачі кафедри вищої математики особливо відзначили доповіді студенток Ю.А. Сухорукої, група Буд-11 (наук. керівник – доц. Л.Я. Шпак, тема доповіді – «Моделювання на основі гладких кривих Безьє»), О.Ю. Поліщук, група Буд-12 (наук. керівник – О.І. Говда, тема доповіді – «Апроксимація експериментальних даних методом найменших квадратів»), студентів групи Іт-12сп А.О. Павловського та В.Р. Сембая (наук. керівник – доц. Т.І. Бубняк, тема доповіді – «Дослідження станів технічних систем з кількома вузлами на ланцюгах Маркова»). Ці доповіді буде заслухано на підсумковому засіданні факультету.

На засіданні кафедри вищої математики обговорюється Кодекс академічної доброчесності, розроблений з метою забезпечення високих стандартів академічної доброчесності та наукової етики в усіх сферах наукових досліджень та освітнього процесу.

 

22 березня 2023 року на кафедрі вищої математики відкриту лекцію для студентів факультету будівництва та архітектури провела старший викладач кафедри Оксана Ігорівна Говда.

 

 

Збірна команда факультету будівництва та архітектури взяла активну участь у турнірі з шахів серед працівників та викладачів університету. Капітан команди – завідувач кафедри Тарас Бубняк.

Йде двобій між завідувачами кафедр. Цікаві змагання.

В ході змагань команда виборола почесне друге місце.

До Всесвітнього дня математики та числа Пі 22 березня 2023 року на кафедрі вищої математики Львівського національного університету природокористування було проведено математичну вікторину між студентами факультетів будівництва та архітектури, управління, економіки та права, механіки, енергетики та інформаційних технологій. Ведучою заходу стала доцент кафедри вищої математики Мар’яна Богач, а до складу журі увійшли завідувач кафедри вищої математики Тарас Бубняк, доцент кафедри вищої математики Лариса Шпак і заступниця декана факультету будівництва та архітектури з виховної роботи Олена Дерпак.
До уваги студентів були конкурси бліцзавдань та цікавих математичних задач, де треба було проявити свою ерудицію і швидкість міркувань. Команди змагалися на рівних, демонструючи відмінні знання в задачах на логічне мислення і виконуючи різної складності математичні обчислення, а численна публіка гаряче вболівала за рідні факультети.
В результаті запеклої боротьби перше місце виборола команда факультету управління, економіки та права; друге і третє розділили команди факультету механіки, енергетики та інформаційних технологій і факультету будівництва та архітектури. А солодкі призи стали приємною нагородою для всіх учасників.
Вітаємо переможців і бажаємо всім, щоб добро додавалося, щастя множилося, радість ділилася, а негаразди лише віднімалися!

8 листопада 2021 р. відбулося засідання кафедри в режимі онлайн, на якому обговорювались такі питання:

 

- стратегія розвитку кафедри на 2021–2025 рр.;

- дистанційне навчання та методика оцінювання знань студентів при ньому;

- методи профорієнтаційної роботи в умовах пандемії;

- заповнення документації кафедри;

- оновлення інформації на сторінці кафедри;

- різне. 

Своїми баченнями поставлених проблем поділились усі викладачі кафедри.

 


До відзначення 130-ї річниці з дня народження Дмитра Вітовського наставник групи Буд-41 Тарас Іванович Бубняк організував інтерактивне виховне заняття. Зокрема, староста групи Степан Тимків підготував коротку презентацію про діяльність цього видатного діяча української історії – славетного командира Легіону Українських січових стрільців, організатора і керівника Листопадового Чину у Львові, першого державного секретаря військових справ ЗУНР, полковника Української галицької армії. А потім група переглянула цікавий документальний фільм «Дмитро Вітовський. Шлях до волі» та поділилася враженнями про нього.

 

 

 

 


24 квітня в читальному залі наукової бібліотеки було проведено день інформації за участю викладачів кафедри вищої математики і студентів факультету будівництва та архітектури. Учасники ознайомилися з новими надходженнями, сучасними методами пошуку інформації.