17 червня 2024 р. відбулась робоча зустріч к.т.н., доцента кафедри технології та організації будівництва ЛНУП Софії Бурчені зі стейкхолдерами факультету будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування, а саме головою консорціуму «Техексперт інжиніринг» Тарасом Герегою, директором ТзОВ «Євро Тех Есперт Буд» Романом Заріцьким і виконавчим директором ТзОВ «Техесперт-Захід» Богданом Верещинським.
Під час зустрічі обговорювалися питання щодо погодження навчальних планів для ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» в розрізі вибіркових професійних дисциплін, а також було підписано угоду про створення філії кафедри технології та організації будівництва. Досягнуто домовленості щодо наукової співпраці та залучення ведучих спеціалістів консорціуму «Техексперт інжиніринг» для проведення практичних занять як на базі Львівського національного університету природокористування, так і на виробництві.

Доцент кафедри технології та організації будівництва Тарас Осадчук і доцент, завідувач кафедри технології та організації будівництва Львівського національного університету природокористування Юрій Фамуляк у співавторстві з доцентом кафедри архітектурного проєктування та інженерії Леонідом Вознюком (НУ «ЛП»), доцентом кафедри будівельних конструкцій Оленою Петровою та аспірантом Владиславом Тенесеску (ХНУМГ ім. О.М. Бекетова) взяли участь у 3-й Міжнародній конференції «Смарт-технології в міській інженерії» (The 3rd International Conference on Smart Technologies in Urban Engineering STUE – 2024).

16-17 травня 2024 р. відбулася III Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Сучасні тенденції вивчення та навчання іноземних мов» за участю закладів вищої освіти 7 країн Європи та Азії (Україна, Великобританія, Іспанія, Польща, Румунія, Словаччина, Шрі-Ланка), яку організувала кафедра іноземних мов з латинською мовою та медичною термінологією Полтавського державного медичного університету.
Участь у ній взяла й аспірантка першого курсу Львівського національного університету природокористування кафедри технології та організації будівництва, старший викладач кафедри архітектури Любов Баранович, як співавтор доповіді професора Богдана Шуневича і доцента Наталії Городецької на тему «Перспективи використання навчальних матеріалів платформ масових відкритих онлайн-курсів».
У доповіді було висвітлено та описано перспективи використання платформ відкритих масових курсів як доповнення до дисциплін, які викладаються для аспірантів ЛНУП спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», використовуючи віртуальне навчальне середовище (ВНС) Moodle, зокрема з іноземних мов; досліджено платформи масових відкритих онлайн-курсів для аспірантів на наявність у них курсів, які частково або повністю збігалися б із ОНП доктора філософії спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».

1 квітня 2024 р. у рамках профорієнтаційної роботи доцент кафедри технології та організації будівництва Львівського національного університету природокористування, к.т.н. Софія Бурченя відвідала навчальні заклади м. Сокаля, а саме: Сокальську ЗШ І-III ступенів № 5, Сокальську ЗШ І-III ступенів № 2, ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 імені Олега Романіва, ЗЗСО І-III ступенів Сокальський ліцей № 3, Сокальську ЗШ І-III ступенів № 4.
Під час зустрічі зі школярами Софія Петрівна надала інформацію щодо структури університету та умов вступу на спеціальності 191 «Архітектура та містобудування», 192 «Будівництво та цивільна інженерія» та 022 «Дизайн». У Сокальській ЗШ І-III ступенів № 5 поспілкувалася з «Учителем року – 2024» Львівської області Любов’ю Уманською, яка поділилась своїми здобутками та розповіла про специфіку навчання української мови та літератури в школі.

 


19 березня 2024 року в онлайн-режимі відбувся науковий семінар на тему «Analiza odporności na pękanie materiału warstwowego Al-Ti» («Аналіз опору розтріскування багатошарового матеріалу Al-Ti»). З доповіддю на семінарі виступив кандидат технічних наук Мацей Котик з кафедри основ машинобудування та біомедичної інженерії Бидгощської політехніки, Польща. Науковий семінар проходив під егідою Бидгощського відділення Польського наукового товариства теоретичної і прикладної механіки. Доповідь стосувалась проблеми поєднання металевих пластин алюмінію та титану, що є актуальним у галузі літакобудування і ракетобудування. Після завершення виступу відбулось цікаве та жваве обговорення. Участь у семінарі взяли понад 20 учасників. Активним учасником став і завідувач кафедри технології та організації будівництва, к.т.н., доцент Юрій Фамуляк.


У межах Звітної наукової студентської конференції 6 березня 2024 р. відбулося секційне засідання гуртка «Новітні матеріали у будівництві» кафедри технології та організації будівництва ЛНУП (керівники – доцент, к.т.н. В.В. Артеменко та доцент, к.т.н. А.Я. Регуш), у роботі якого беруть активну участь студенти факультету будівництва та архітектури. У привітальному слові Віктор Вікторович окреслив основні завдання, які виконують гуртківці, відзначив їх активну участь у наукових і виховних заходах кафедри та університету, а також побажав подальших успіхів у провадженні наукових досліджень. До розгляду було запропоновано 15 доповідей з питань раціонального використання та застосування новітніх технологій та матеріалів у будівництві. Тематика доповідей була розмаїтою і водночас актуальною. У сучасному технологічно розвиненому світі, коли науковий та технічний прогрес з кожною годиною розвивається, будівельний ринок розвивається разом із прогресом, стаючи щораз більш високотехнологічним, досконалим. Поняття «розумний дім», «енергоефективність» і «екологічність» міцно увійшли в наше життя. Ми стали замислюватися про своє здоров’я та матеріали, які нас оточують, про те, як вони впливають на нас. Час – ще одна цінність, яка підвищилася в ціні неймовірно, тому питання швидкості будівництва стає дедалі гострішим з кожним роком. Тут нам на допомогу приходять будівельні матеріали нового покоління. Кращі роботи було рекомендовано до участі в підсумковому засіданні факультету будівництва та архітектури.


Попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» денної форми навчання

18 січня 2024 року на кафедрі технології та організації будівництва проведено попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» денної форми навчання спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія». Захист проходив у віддаленому режимі на базі платформи Zoom. На зустрічі були присутні викладачі кафедри і здобувачі вищої освіти, для яких випусковою є кафедра технології та організації будівництва. Серед запрошених також був декан факультету будівництва та архітектури Андрій Мазурак.
На початку зустрічі завідувач кафедри Юрій Фамуляк привітав учасників з успішним проходженням антиплагіатної перевірки їх випускових кваліфікаційних робіт, коротко озвучив порядок процесу публічного захисту кваліфікаційної роботи здобувачами вищої освіти. Доцент кафедри Софія Бурченя ознайомила присутніх із графіком захисту, який проходитиме 24-30 січня 2024 року. Здобувачі вищої освіти коротко розказали про свої кваліфікаційні роботи, вибірково демонструючи презентаційні матеріали. Викладачі кафедри мали змогу поставити низку питань щодо змісту і наповнення кваліфікаційних робіт. Зустріч пройшла в доброзичливій та конструктивній атмосфері.
За результатами зустрічі прийнято рішення щодо допуску здобувачів вищої освіти до захисту кваліфікаційних робіт для здобуття ОС «Магістр» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

12 січня 2024 р. у віддаленому режимі, на базі платформи Zoom, відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» заочної форми навчання спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» Львівського національного університету природокористування, випусковою кафедрою для яких є кафедра технології та організації будівництва.На початку віддаленої зустрічі завідувач кафедри Юрій Фамуляк привітав учасників з успішним проходженням антиплагіатної перевірки їх випускових кваліфікаційних робіт, коротко озвучив порядок процесу публічного захисту кваліфікаційної роботи здобувачами вищої освіти та ознайомив присутніх із графіком захисту, який буде проходити 22-23 січня 2024 року. Надалі було надано слово здобувачам вищої освіти, які коротко розказали про свою кваліфікаційну роботу, частково демонструючи презентаційні матеріали. Присутні викладачі кафедри мали змогу поставити низку питань щодо змісту та наповнення кваліфікаційних робіт.Зустріч пройшла жваво, у конструктивній, доброзичливій атмосфері. За результатами зустрічі було прийнято рішення щодо допуску здобувачів вищої освіти до захисту кваліфікаційних робіт для здобуття ОС «Магістр» за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

 

10 жовтня 2023 року в містечку Красічині біля Перемишля (Польща) відбулась науково-практична конференція «Композитні системи зміцнення бетонних та кам’яних конструкцій». Конференція відбувалась в одному з найкрасивіших замків Польщі – замку Красицьких. На конференції було заслухано низку доповідей, пов’язаних із використанням композитних матеріалів (сіток) для посилення будівельних конструкцій. У роботі конференції взяла участь делегація з Львівщини, у тому числі і завідувач кафедри технології та організації будівництва Львівського національного університету природокористування Юрій Фамуляк.

21 вересня 2023 року аспірантка третього року навчання кафедри технології та організації будівництва Львівського національного університету природокористування Іванна Біденко провела науково-практичний семінар для здобувачів вищої освіти спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» на тему «Механічні характеристики сталефібробетону, армованого фіброю типу НЕ1050 за короткотривалого стиску».

Студентів було ознайомлено з методикою та результатами експериментальних досліджень несучої здатності сталефібробетонних елементів. Також аудиторія дізналася про види фібрового армування та обговорила у жвавій дискусії їх актуальність для сучасного будівництва.