18 травня 2017 року відбулися вибори студентського декана на факультеті будівництва та архітектури.

У день виборів Андрій Кріцький (Буд-62), чинний лідер студентського самоврядування факультету, прозвітував про виконану роботу перед старостами, їхніми заступниками, членами студентської самоврядної організації «Основа» та колективом студентського деканату.

На посаду студдекана претендували 2 кандидати: Дмитро Гаврилюк (Буд-22сп) і Лілія Козак (Арх-31). Кожен із них був гідним претендентом, оскільки обоє є активними учасниками різних загальноуніверситетських і факультетських заходів та здібними організаторами. Було обрано лічильну комісію, яка зареєструвала присутніх і надалі підраховувала голоси.

Шляхом відкритого голосування студентським деканом обрано Лілію Козак, кандидатуру якої підтримали 67% присутніх.