24-й Форум видавців у Львові вже традиційно став грандіозною національною культурною подією. З 13 до 17 вересня 2017 року у 20 локаціях міста можна було відвідати понад 100 освітніх та культурних заходів..І приємно, що цього року до дійства дуже активно долучилися студенти факультету будівництва та архітектури ЛНАУ.

З ініціативи викладачів кафедри українознавства та деканату факультету студентам груп Буд-22сп, Буд-23сп, Арх-31, Арх-41, Арх-71 вдалося стати активними учасниками цілої низки заходів: дискусій про суспільне мовлення, про сучасну літературу та пропаганду, мультимедійної презентації «Якою буде Україна в 2030 році?», низки презентацій книжкових новинок, поетичного марафону випускників Litosvita. Надзвичайні враження залишив візит до освітньо-навчального Центру Митрополита Андрея Шептицького, де студенти прослухали лекцію про фінську модель сучасної освіти. Вдалося також відвідати церемонію вручення премії «Найкраща книжка Форуму» у Львівській Опері.