На факультеті будівництва та архітектури в рамках XVIІІ міжнародного науково-практичного форуму «Теорія і практика розвитку агропромислового комплексу та сільських територій», присвяченого пам’яті інженера Ярослава Зайшлого, 21-22 вересня відбулася міжнародна науково-практична конференція «Архітектурні, конструктивні і технологічні рішення в сільському будівництві». Серед головних проблем, які висвітлювались на конференції, були питання створення енергоефективних та енергоощадних будівельних виробів, матеріалів і конструкцій, які забезпечують еколого-технологічні та соціально-економічні аспекти агропромислового та цивільного будівництва, їх розрахунок і конструювання.

Усього було заслухано 20 доповідей. Із доповідями виступали науковці факультету будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету, а також гості з Технологічно-природничого університету міста Бидгощі (Польща), з Вищої школи техніко-економічної міста Ярослава (Польща), і з НУ «Львівська політехніка», Національного університету водного господарства та природокористування м. Рівне, Київського національного університету будівництва та архітектури.