З 3 по 6 жовтня 2017 р. на базі виставкового центру «ГалЕкспо» проводився щорічний Осінній будівельний форум. Тож нагодою відвідати таку подію не могли знехтувати студенти факультету будівництва та архітектури, адже це найбільша будівельна подія Західної України, яка об’єднує всі основні напрями галузі та демонструє нові досягнення будівельної індустрії України та всього світу, показує весь будівельний цикл від архітектурного проекту до кінцевого спорудження об’єкта.

Магістранти під керівництвом професора Івана Михайловича Добрянського стали учасниками Форуму, і в рамках заходу їх очікували: демонстрація інноваційних досягнень у будівельній галузі, презентації останніх розробок у сфері альтернативної енергетики, майстер-класи із впровадження новітніх технологій у галузі енергоефективного теплопостачання від вітчизняних та зарубіжних компаній. А також втретє відбулася «Ярмарка новобудов», яка об’єднала на одному майданчику пропозицію як популярних девелоперів, так і маловідомих забудовників.