12 жовтня 2017 року студенти 1 і 3 курсів спеціальності «Архітектура» факультету будівництва та архітектури ЛНАУ під керівництвом О.І. Сільник, О.М. Волошенко та В.І. Смолинця здійснили виїзне заняття «Екскурсія до Центру Митрополита Андрея Шептицького».

Студенти мали змогу потрапити на загальну ознайомчу екскурсію, де почули історію будівництва та познайомились зі сучасною актуальною архітектурою. Побачили, що сам Центр в собі поєднує безліч приміщень: бібліотеку, навчальні аудиторії, конференц-зали, безліч рекреаційних зон, культурний та публічний простір. Також кожен міг познайомитись зі спеціальними колекціями, зокрема стародруків.

Загалом студенти отримали безліч цікавого досвіду, гарних вражень, натхнень та креативних ідей, які, надіємося, можуть втілити в майбутньому.