3-5 березня 2015 року у Львівському національному аграрному університеті на факультеті будівництва та архітектури була проведена звітна наукова конференція аспірантів та здобувачів ЛНАУ за результатами науково-дослідної роботи у 2014 році,  присвячена обговоренню результатів наукових досліджень за напрямом будівництво.

В роботі секції «Актуальні проблеми будівництва та архітектури» взяли участь 5 аспірантів, 3 здобувачі та 4 наукові керівники, також були присутні викладачі факультету будівництва та архітектури.

Засідання секції розпочалась о 15-00 год. з вступного слова керівника секції  В.В Білозіра. та декана факультету будівництва та архітектури ЛНАУ  А.В. Мазурака,  після чого були заслухані доповіді аспірантів та здобувачів.

На секції обговорювалися питання експериментальних досліджень роботи залізобетонних та сталебетонних елементів з різними типами армування, підсилення таких елементів при різних рівнях навантаження, дослідження роботи буронабивних залізобетонних мікропаль у різних інженерно-геологічних умовах та ін.

Усі доповідачі виступили достойно, дали ґрунтовні відповіді на усі запитання, вислухали усі зауваження та побажання.