27 листопада 2017 р. в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський вручив іменні премії студентам вищих навчальних закладів. Премії імені В’ячеслава Чорновола, Миколи Колесси, Олени Степанівни, Дмитра Вітовського, Євгена Лазаренка, Героя України Бориса Возницького, Івана Федоровича, а також обласні премії Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради отримали найкращі студенти вишів.

Приємно, що з-поміж кращих були і дві представниці факультету будівництва та архітектури – зокрема, премію імені В’ячеслава Чорновола було вручено студентці групи Арх-41 Галині Побігушко, а студентка групи Арх-21 Соломія Шафранська отримала обласну премію Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради.