30 листопада 2017 року у спортивному залі Львівського національного аграрного університету відбувся турнір із настільного тенісу серед студентів 1-7 курсів факультету будівництва та архітектури. Студенти активно долучилися до цього заходу, а переможцями стали: Максим Липенко (Арх-11) – І місце, Ярослав Харко (Буд-21) – ІІ місце, Дмитро Гаврилюк (Буд-52) – ІІІ місце.

Дякуємо за активне сприяння заходу та участь в його організації асистентові кафедри технологій та організації будівництва Іванові Васильовичу Ковалику, старшому викладачу кафедри архітектури та планування сільських поселень Богданові Володимировичу Задорожному, а також викладачам кафедри фізкультури – завідувачу кафедри Андрію Арпадовичу Шандору і тренерові з настільного тенісу Ігореві Юліановичу Чаплі.