22 лютого 2018 р. на факультеті будівництва та архітектури за ініціативи кафедри українознавства відбувся захід, який мав на меті вшанувати четверту річницю трагічних подій Революції Гідності та пам’ять Небесної Сотні.

У вступному слові доцент кафедри українознавства І.В. Баран наголосив, що Революція Гідності вплинула на подальший перебіг новітньої історії України і, напевно, змінила життя більшості українців.

Присутні переглянули документальний фільм про буремні події 2013–2014 років, які назавжди змінили свідомість сучасного українства.

Ще одна документальна стрічка була присвячена не менш важливій даті – третій річниці важких боїв під Дебальцево, коли українська армія виходила з оточення і фактично врятувала понад п’ять тисяч мирних жителів.

Завершуючи виступ, Ігор Володимирович закликав пам’ятати подвиг і героїзм усіх тих, хто віддав своє життя на Майдані, а також тих, хто з перших днів російської агресії боронить мир і спокій українців на Сході.