23 лютого 2018 р. студенти факультету будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету під керівництвом доцента кафедри будівельних конструкцій Юрія Івановича Боднара відвідали семінар з теплотехніки, на якому спеціалісти з компанії Gorenje розповіли про свої твердопаливні котли, їх особливості та можливості. А від керівника проектної групи ПП «Берлин» Андрія Куземського слухачі дізналися про досвід підприємства у впровадженні новітніх енергоощадних технологій: особливості встановлення теплових насосів «повітря-вода» TM Mycond, сонячних колекторів TM SolarFocus і газових конденсаційних котлів TM Cosmogas. Оскільки в семінарі брали участь спеціалісти з багаторічним досвідом, студенти змогли дізнатися для себе багато корисної практичної інформації.