22 березня 2018 р. у спортзалі університету проходили змагання з  багатоповторного жиму штанги лежачи за програмою «Спартакіада ЛНАУ–2018».

Команда факультету будівництва та архітектури була досить потужною, і тому їй вдалося перемогти інші факультети, набравши 452 очки. Абсолютний рекорд продемонстрував Дмитро Шмигель, наш цьогорічний випускник-магістр (І місце у ваговій категорії до 67,5 кг (вага штанги – 40 кг) та І місце в абсолютній ваговій категорії), який підняв штангу 205 разів! Переконливий результат Івана Нікулаїци (група Буд-51) – 57 разів – дозволив йому здобути ІІ місце у ваговій категорії понад 82,5 кг (вага штанги – 50 кг).

Успішний фінал для збірної факультету також забезпечили: Василь Перегінець (Буд-31), Максим Телевка (Буд-21), Давид Куць (Буд-21), Томас- Джеймс Лайфвелл-Фішер (Арх-12сп), Ростислав Івашків (Буд-11), Ілля Ціко (Буд-52).