З 16 по 18 травня 2018 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гідротехнічні споруди, водна інженерія та водні технології» на базі Національного університету водного господарства та природокористування у м. Рівне. У ній взяли участь студенти Львівського національного аграрного університету Віра Бачинська (Буд-22сп), Сергій Петрінець (Буд-41) та Степан Тимків (Буд-41) під керівництвом к.т.н, доцента кафедри технологій та організації будівництва Юрія Євгеновича Фамуляка.

Олімпіада відбувалася у два етапи: перший проходив у вигляді теоретичних тестових запитань, а другий був представлений у вигляді задач на проектування зрошувальних та осушувальних систем.

У загальному підсумку команда студентів ЛНАУ посіла ІІІ місце, а в особистому підсумку Сергій Петрінець був нагороджений грамотою за ІІІ місце з теоретичних основ водної інженерії та водних технологій, а в практичному етапі грамоту за ІІ місце отримала Віра Бачинська.