18–21 лютого 2019 року відбулися захисти дипломних робіт ОС «Магістр» на факультеті будівництва та архітектури. До захисту було допущено 35 робіт за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» і 45 робіт за спеціальністю 192 «Будівництво та цивільна інженерія».

У присутності членів екзаменаційної комісії та викладачів факультету студенти ОС «Магістр» гідно презентували результати своїх досліджень. Захист дипломних робіт відбувався на високому рівні і супроводжувався мультимедійними презентаціями.

Серед кращих дипломних робіт магістрів-будівельників відзначено роботи Володимира Білозора, Іванни Біденко, Петра Віняра, Олега Капустинського, Тараса Чавса, Сергія Балабуха. А з-поміж дипломних робіт з архітектури за актуальністю вибраних тем, високим рівнем виконання та перспективами подальшого впровадження кращими визнано проекти Владислава Бориса, Ольги Шелькевич, Віталія Баскакова, Віталія Ковальчука, Діани Бровчук, Костянтина Сенюка, Наталії Шуфрун, Юлії Чернявки, Віталія Цимбалюка.