27 березня 2019 р. у Харківському національному університеті будівництва та архітектури відбувся підсумковий етап Всеукраїнського конкурсу студентських робіт із галузей знань і спеціальностей 2018–2019 н.р. за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія».
З-поміж представлених робіт було й дослідження випускника-магістра факультету будівництва та архітектури Володимира Білозора на тему «Несуча здатність згинальних бетонних елементів, армованих фіброю і смугами з використаних поліетилентерефталатних пляшок» (науковий керівник – доц. Роман Андрійович Шмиг).
Робота здобула найвищий рейтинг (173 бали) у попередньому розгляді комісії, а в підсумку після обговорення доповіді Володимир отримав диплом ІІІ ступеня.