25 травня в Львівському національному аграрному університеті відбулася зустріч випускників, зокрема випускників факультету будівництва та архітектури 1984, 1989, 1994, 1999, 2004, 2009 та 2014 років. До зустрічі долучилися також випускники 1984 року, теперішні завідувачі кафедр ЛНАУ – О.Т. Гнатюк (завідувач кафедри будівельних конструкцій) та Ю.Є. Фамуляк (завідувач кафедри технології та організації будівництва). До них також приєднався колишній завідувач кафедри будівельних конструкцій, а також наставник однієї з тогочасних груп В.М. Барабаш.

Випускники мали можливість згадати свої студентські роки, відчути забуту атмосферу навчання в рідних аудиторіях, побачити старих друзів, а також поділитися своїми досягненнями після закінчення університету.

Кафедра будівельних конструкцій висловлює щиру подяку всім, хто взяв участь та організував таку чудову подію, а також бажає натхнення та успіхів в подальшому житті випускників.