17-19 вересня 2019 р. у Львівському національному аграрному університеті відбувся черговий Міжнародний студентський науковий форум «Студентська молодь і науковий прогрес в АПК». Цього року на факультеті будівництва та архітектури працювали дві секції: «Актуальні проблеми будівництва та архітектури» та «Духовне виховання молоді та культурне відродження села». Десятки молодих дослідників виявили бажання взяти участь у роботі секцій, підготувавши цікаві різнопланові доповіді на важливі для нашої країни теми. Так, студенти, які працювали у секції «Актуальні проблеми будівництва та архітектури» зосередили свою увагу на таких питаннях, як енергоефективність житлового будинку, імовірнісний стан технічної системи з шістьма вузлами, вдосконалення методики розрахунку стійкості і розробка заходів щодо укріплення земляного полотна, проблеми архітектурно-планувальних вирішень об’єктів транспортних сполучень малих міст, сучасні тенденції об'ємно-просторових вирішень мобільного житла, порівняльний аналіз тепловтрат будівлі за різних варіантів спорудження огороджувальних конструкцій, параметрично визначені криві в задачах математичного моделювання, узгодження інтересів будівельних організацій і місцевих органів влади під час підготовки конкурсів на виконання робіт за бюджетні кошти та багато інших. Молоді дослідники активно обговорювали проблеми сфери сучасного будівництва та архітектури, ставили конкретизуючі запитання і вносили свої пропозиції щодо оптимізації будівельних робіт.

У свою чергу учасники секції «Духовне виховання молоді та культурне відродження села» акцентували свою увагу на таких проблемах, як забруднення водних ресурсів і вирубка лісів в Україні, незаконний видобуток бурштину, екологічне спрямування сучасного сільського господарства, органічне землеробство як чинник продовольчої безпеки України, раціональне харчування як стимул для органічного землеробства. Не залишились поза увагою молоді і питання духовного розвитку нації: студенти організували дискусію навколо питань еміграції українців, особливостей здорового способу життя, сучасних технологій у житті людини, а також проблеми евтаназії. Учасники, які взяли найбільш активну участь у роботі секції, були нагороджені грамотами ректора ЛНАУ академіка В.В. Снітинського та деканів факультетів.

Дякуємо усім учасникам форуму за плідну співпрацю і чекаємо на наступні зустрічі!