Ректорат і професорсько-викладацький склад ЛНАУ, деканат факультету будівництва та архітектури, кафедра будівельних конструкцій вітають з 75-літнім ювілеєм доктора технічних наук, професора кафедри будівельних конструкцій Йосипа Йосиповича Лучка.
Шановний Йосипе Йосиповичу!
Ваш професіоналізм, багаторічна самовіддана, послідовна та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток сучасної вищої освіти на Львівщині та в Україні і забезпечили повагу та беззаперечний авторитет серед колег та студентів.
У день Вашого ювілею, шановний Йосипе Йосиповичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії та нових творчих успіхів. Зичимо Вам невпинного руху вперед, нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчими перемогами. Бажаємо також, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні вітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.