20 жовтня 2020 р. у дистанційному режимі (з використанням програми Zoom) відбулося засідання вченої ради факультету будівництва та архітектури.
Порядок денний засідання був наступний:
1. Підсумки роботи Міжнародного науково-практичного форуму (вересень 2020 р.) на факультеті будівництва та архітектури.
Доповідачі: декан факультету А.В. Мазурак, доц. В.В. Білозір, завідувачі кафедр.
2. Підсумки роботи Міжнародного студентського науково-практичного форуму (вересень 2020 р.) на факультеті будівництва та архітектури.
Доповідачі: керівники секцій, доц. Ю.І. Боднар.
3. Про план видання навчально-методичної літератури кафедрами факультету на 2020–2021 рр.
Доповідачі: завідувачі кафедр.
4. Практична підготовка студентів, результати навчальних та виробничих практик.
Доповідачі: завідувачі кафедр, декан.
5. Про наукову та навчальну роботу у філіалах кафедр.
Доповідачі: завідувачі кафедр.
6. Різне.
Засідання вченої ради супроводжувалося активним обговоренням важливих аспектів та питань, було окреслено план роботи факультету на майбутнє в оновленому форматі.