Студенти факультету будівництва та архітектури академічної групи Арх-11 разом із наставником Л.Б. Гнесь відвідали місто Львів з ознайомчою екскурсією.
Було оглянуто неповторну архітектуру древнього міста. Ознайомлення почалося із княжої частини Львова – старої площі Ринок, храмів святих Миколая та Іоана Хрестителя. Далі екскурсія продовжилася в сторону площі Ринок. По дорозі студенти ознайомились з архітектурним ансамблем Вірменської церкви, монастиря ордену Бенедиктинців, Успенської церкви та іншими пам'ятками архітектури.
В ході екскурсії студенти робили фотографії пам'яток архітектури. Декілька студентів вперше були на екскурсії у Львові. Закінчилась мандрівка-знайомство біля будинку архітектора – Порохової вежі. Студенти отримали багато вражень, дізнались багато цікавого. Планується продовжити вивчення архітектури на таких заняттях-екскурсіях.