9 листопада на факультеті будівництва та архітектури дистанційно відбувся тематичний захід, присвячений Дню української писемності та мови.
В.о. доцента кафедри гуманітарної освіти, к. філол. н. А. М. Куза  розповіла про історію цього свята, його традиції, роль для держави  та кожного українця. Оскільки  свято встановлено у день пам’яті преподобного Нестора-літописця, говорили про зміст його видатного твору «Повість минулих літ».
Студенти також пригадали найвідоміші факти про українську мову, висловили свої міркування про стан функціонування української мови як державної, про важливість плекання високої мовної культури і зробили висновок, що мова є важливим чинником консолідації всього українського суспільства.