25-28 січня 2021 року наставниками академічних груп факультету було проведено тематичні виховні години.
Усі заняття були присвячений пам’ятним і знаменним датам нашої історії, які відзначаються цього місяця.
1 січня цього року минуло 112 років від дня народження славного сина України, провідника Організації українських націоналістів і нашого студента – Степана Андрійовича Бандери.
22 січня ми відзначали 103-тю річницю IV Універсалу Центральної Ради, який проголосив незалежність Української Народної Республіки, та 102 роки від часу проголошення Акту Злуки українських земель в єдину державу.
Також у ці січневі дні минуло 103 роки від часу героїчної битви під Крутами,  а в середині січня 2015 року завершилася оборона Донецького аеропорту,  яка тривала 242 дні.
Усі ці славні та героїчні події нашої історії було обговорено зі студентами на виховних годинах.