На кафедрі дизайну архітектурного середовища сільських поселень 21 травня 2015 року відбувся круглий стіл на актуальну тему: «Типологічні та методологічні проблеми формування дизайну архітектурного середовища сільських поселень».

Круглий стіл відкрив головуючий – зав. каф. ДАС, доцент Н.С. Савчак. Він оголосив тему, основні питання, що розглядатимуться, а також регламент: доповідь – до 10 хв., виступи – до 5 хв.

Під час круглого столу обговорювалися питання щодо типологічних та методологічних проблем формування дизайну архітектурного середовища у сільських поселеннях.

Доцент Н.С. Савчак у своєму виступі висвітлив методологічні проблеми формування дизайну архітектурного середовища сільських поселень. Доцент О.І. Колодрубська запропонувала нову типологію сільських садиб відносно трудової діяльності мешканців. В.о. доцента Я.Є. Фамуляк розкрив методологічні проблеми проектування об’єктів містобудування, архітектури та дизайну в сучасних умовах. Доцент М.К. Левицька з’ясувала стилістичні орієнтири у проектуванні та дизайні сучасних сакральних споруд. Ст. викладач Р.М. Какула висвітлила методологічні засади та основні принципи організації та формування сільських ландшафтів. Асистент Л.Р. Баранович розглянула основи типології громадських будівель та споруд. Ст. лаборант Т.Б. Качура розповіла про призначення готелів та їх розміщення в планувальній структурі поселення. Особливої уваги заслуговували виступи молодих науковців кафедри.

У обговоренні висвітлених проблем взяли участь всі присутні: декан факультету будівництва та архітектури в.о. проф. А.В. Мазурак, викладачі та працівники кафедри ДАС, НУ «Львівська політехніка», інституту народознавства, студенти факультету.