Студент факультету будівництва та архітектури здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Промислове та цивільне будівництво», що проходив 27 квітня у Київському національному університеті будівництва та архітектури. Дипломом II ступеня нагороджено студента групи Буд-31 спеціальності 192 «Промислове та цивільне будівництво» Павла Романовича Оприска за наукову роботу «Гіпар – 2021», яку виконано на кафедрі будівельних конструкцій. Науковий керівник – доктор технічних наук, професор В.М. Максимович.

Вітаємо з перемогою студента Павла Оприска, наукового керівника та колектив кафедри будівельних конструкцій, а також бажаємо подальших наукових здобутків.