14 червня 2021 року відбулось урочисте відкриття ректором університету, академіком НААНУ Володимиром Снітинським макетної майстерні кафедри архітектури ЛНАУ.
Факультет будівництва та архітектури приділяє особливу увагу постійному вдосконаленню якості освітнього процесу та матеріально-технічної бази для підготовки майбутніх фахівців. З цією метою на кафедрі архітектури створено макетну майстерню, метою якої є розвивати та вдосконалювати практичні навички студентів, які навчаються за спеціальностями 191 «Архітектура та містобудування» і 022«Дизайн».
Учасники урочистого заходу висловили сподівання, що ця майстерня стане важливим творчим майданчиком для майбутніх архітекторів та дизайнерів, де вони будуть створювати макети архітектурних об’єктів та вдосконалювати свої знання щодо об’ємно-просторових вирішень будівель і споруд та їх комплексів.