24 березня 2023 року в Вищій школі економіки було підписано угоду про співпрацю між Вищою школою економіки (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy) та Львівським національним університетом природокористування.
На зустрічі були присутні проректор з міжнародних зв’язків, професор, д-р Мажена Собчак-Міхаловська, декан Коледжу технічних наук, професор, д-р Даріуш Буханєць, д-р Свєтлана Кашуба (зі сторони Вищої школи економіки) та завідувач кафедри технології та організації будівництва, к.т.н., доцент Юрій Фамуляк (зі сторони ЛНУП).

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю між навчальними закладами. З метою максимізації ефективності співпраці сторони розвиватимуть усі традиційні форми, включаючи організацію семінарів, наукових конференцій та виставок. Ми раді, що підписана угода сприятиме зміцненню контактів між Коледжем технічних наук Вищої школи економіки і факультетом будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування.