Проведено підсумки І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році на факультеті будівництва та архітектури Львівського національного університету природокористування. Конкурсна комісія провела ґрунтовний аналіз робіт і визначила переможців.
За спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» кращими визнано такі роботи:
- Юлія Ηадοрοжняк (Арх-51) «Відновлення палацу Потоцьких в Бродах з пристосуванням його будівлі до сучасних потреб» (наук. керівник – канд. архітектури, доцент А.В. Степанюк);
- Павлο Бοйкο (Арх-51) «Ревіталізація пам’яток архітектури на прикладі палацу Жевуських-Лянцкоронських в смт Розділ на Львівщині» (наук. керівник – д. мист., доцент Р.В. Кюнцлі);
- Софія Владика (Арх-41) «Реконструкція монастиря Домініканців у смт Підкамінь Золочівського р-ну Львівської обл.» (наук. керівник – канд. архітектури, доцент А.В. Степанюк).

З-поміж робіт за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія» відзначено такі:
- Андрій Боднарук (Буд-51) «Несуча здатність та деформативність прогінних елементів, армованих композитною арматурою» (науковий керівник – доц. С.П. Бурченя);
- Олег Вербівський (Буд-51) «Сучасні технології зменшення випаровування води з невеликих водойм» (науковий керівник – доц. А.Я. Регуш);
- Олександр Дмитроца (Буд-51) «Застосування бурових залізобетонних мікропаль при влаштуванні фундаментів та дослідження їх роботи методом польових випробувань» (науковий керівник – доц. О.Т. Гнатюк).
Декан факультету будівництва та архітектури Андрій Васильович Мазурак нагородив переможців і подякував їм та їхнім керівникам за належну підготовку та внесок у розвиток української науки.